תוכניות ההעשרה האיכותיות של קבוצת הלן דורון


קבוצת הלן דורון קבוצת הלן דורון מסייעת לילדים ובני-נוער בכל העולם באמצעות המבחר הגדול של תוכניות העשרה ייחודיות ויצירתיות, המעניקות חווית למידה והתפתחות חברתית איכותיות ומותאמות-גיל. מאז שנת 1986 אנו יוצרים תוכניות לימודים מרתקות ומהנות במטרה לממש את הפוטנציאל המרבי של כל ילד באמצעות עידוד והנאה, תוך שמירה קפדנית ביותר על סטנדרטים גבוהים של מצוינות אקדמית.

מדוע פיתחנו את תוכנית ההעשרה "Ready Steady Move!"?

התוכנית "Ready Steady Move!" נוצרה על-ידי מומחים בתחום התפתחות הילד, המבינים שקיים קשר חשוב ביותר בין תנועה לבין רכישת שפה. התוכנית כוללת פעילויות תנועה מיוחדות, המשלבות את תפקודי המוח הימני והמוח השמאלי כדי להשיג למידה מיטבית. התרגילים מהנים ומרתקים, ומתאימים לילדים בני 3 עד 7, הלומדים בגני ילדים ובבתי ספר. המוטו שלנו הוא – "גוף פעיל הוא גוף לומד".

"Ready Steady Move!" משפרת את "החיבור בין מוח לגוף", החיוני ביותר להגברת יכולתם הטבעית של הילדים ללמוד שפה שנייה, באמצעות תרגילים שתוכננו במיוחד למטרה זו. "Ready Steady Move!" מפתחת תכונות פיזיות חשובות כגון חוזק הגוף, קואורדינציה, גמישות ושיווי-משקל.

חוויה חיובית ומהנה במפגש הראשון עם שפה שנייה, תביא להצלחה ברכישת שפה זו בשלב מאוחר יותר בחיים.

תוכניות ההעשרה המרתקות של קבוצת הלן דורון כוללות:

MathRiders – לילדים בני 4 עד 18:

עכשיו כל הילדים יכולים ללמוד ללא פחד! התלמידים משפרים במהירות, בקלות ובדרך מהנה ויצירתית את המיומנויות המתמטיות שלהם, והדבר מעניק להם בסיס טוב יותר ללימודי מדעים, ביולוגיה, הנדסה, מחשבים, כלכלה, וכמעט כל מקצוע שיחפצו לעסוק בו בעתיד. חוגי MathRiders מתחילים עם Mathjogs (מתמטי-כיף). זוהי תוכנית העשרה המיועדת לילדים הצעירים – גילאי 11-4 – ומשמשת להיכרות עם המושגים המתמטיים. חוגי MathRiders לילדים המבוגרים יותר, מיועדת לילדים בני 11 ומעלה, עד לסוף שנות העשְׂרה.

תוכניות הלימוד של MathRiders נוצרו על-ידי מומחים, ואלה מטרותיהן:

  • לפתח שיטות לפתרון בעיות, במטרה להקל על תהליך הלמידה.
  • לגלות את טבעו המתמטי של העולם שבו אנו חיים.
  • להביא להבנה אמיתית של מושגים מתמטיים.
  • ליצור תוכניות ועזרי-לימוד המתאימים לצרכיהם האישיים של התלמידים.
  • לעזור לתלמידים להתמודד עם העבודות שעליהם לעשות במסגרת לימודיהם בבית-הספר.

שיטת הלן דורון ללימוד אנגלית בגיל הצעיר:

בין אם הילדים הם דוברי גרמנית, פולנית, רוסית, הינדית או תאילנדית – בזכות שיטת הלן דורון הם מדברים ומבינים אנגלית כאילו שזו שפת-האם שלהם, ועושים זאת בחיוניות והנאה שכמותן לעולם לא תראה בכיתה מהסוג הרגיל.

זה למעלה מעשרים שנה זוכה שיטת הלן דורון להצלחה מוכחת בהקניית אנגלית לכחצי מיליון תינוקות, פעוטות וילדים ברחבי העולם, הנהנים מהשיטה היחידה להוראת אנגלית לילדים המצטיינת ב-:

  • שימוש ביכולתו הטבעית של הילד לקלוט שפות.
  • ייצור חומרי לימוד שיטתיים, מהנים ומוזיקליים.
  • הרחבת הידע הכללי של הילד.
  • טיפוח היצירתיות והדמיון של הילד.
  • שיפור ביטחונו ותדמיתו העצמית של הילד.

אנו מציעים עשר תוכניות העשרה שונות באנגלית, לילדים מגיל 3 חודשים עד 14 שנה. תוכנית זו מקיפה עשר שנים של לימוד אנגלית: שבע שנים של לימוד אנגלית מדוברת – לילדים צעירים ולילדים צעירים מאוד (עם אפשרות להוסיף קריאה וכתיבה), ושלוש שנים נוספות של לימוד אנגלית מדוברת בתוספת קריאה וכתיבה – לילדים מבוגרים יותר, כולל הכנה לבחינות בינלאומיות באנגלית. תהליך הלמידה מהיר, מהנה וטבעי, ומתנהל בצורה נינוחה ונעימה.

Super-Nature 1 ו-2:

תוכניות העשרה יצירתיות אלה מפיחות חיים בלימוד השפה האנגלית בכיתות א', ב' ו-ג'. לימוד השפה האנגלית נעשה בצורה קלה וטבעית, באמצעות דמותה המקסימה של קלואי – Super-Nature. לקלואי יש יכולת מדהימה להפוך את עצמה לחיה, לפרח או לכל יצור אחר אשר קיים בטבע. היא משתמשת בכישרונה המיוחד כדי לעזור לאנשים המעניינים הרבים והיצורים הנחמדים שהיא פוגשת במהלך הרפתקאותיה.

תוכניות הלימוד של Super-Nature מתמקדות באנגלית מדוברת, ומשפרות את השימוש באנגלית אותנטית. בכל קורס נלמדות למעלה מ-500 מילים, באמצעות הסיפורים של קלואי ופעילויות רבות נוספות. ערכת הלימוד המשמשת את המורים של Super-Nature כוללת מאות כרטיסיות הדגמה, מדריכים למורה ותקליטורי משחקים אינטראקטיביים. הילדים לומדים באמצעות משחקים, שירים ודקלומים, דרמה, חוברות עבודה, תנועה והאזנה לסיפורים.

קבוצת הלן דורון מעניקה זה עשרים שנה תוכניות העשרה איכותיות ברחבי העולם, וזכייניה פרושים כיום בלמעלה מעשרים ושלוש מדינות.

הצלחתנו יכולה להיות גם הצלחתך שלך. תוכל למצוא כאן מידע בנושא זכיינות.