פעילויות שמטרתן גוף בריא יותר ורכישת שפה חדשה


הפעילויות של "Ready Steady Move!" תוכננו במיוחד במטרה לאפשר לילדים צעירים לפתח גוף בריא יותר ובו-זמנית להגביר את יכולתם לקלוט שפה חדשה. השיעורים כוללים מגוון רחב של פעילויות מהנות ומאתגרות לילדים, המעוררות את הפונקציות של המוח הימני והשמאלי כאחד, על מנת להגיע להישגי למידה טובים יותר.

  • "Ready Steady Move!" היא תוכנית לימודים ייחודית, אשר ייעודה הוא לפתח במקביל את הגוף הצעיר ואת המוח הצעיר, כדי להשיג בו-זמנית למידה אפקטיבית וחיובית ובריאות פיזית טובה יותר. המוטו שלנו הוא – "גוף פעיל הוא גוף לומד".
  • תוכנית ההעשרה "Ready Steady Move!" משפרת אצל ילדים צעירים את "החיבור בין מוח לגוף", באמצעות תרגילים מיוחדים שפותחו במטרה לעורר את יכולתם המוּלדת של הילדים לרכוש שפה שנייה, תוך הגברת יכולת הלמידה שלהם באופן כללי.
  • תוכנית הלימודים של "Ready Steady Move!" נוצרה על-ידי מומחים בתחום התפתחות הילד, ומלמדים אותה מורים מקצועיים בתחום התנועה – כל זאת במטרה לחזק את ביטחונם העצמי של הילדים, את הדימוי העצמי שלהם ואת כישורי השפה שלהם.

התוכנית "Ready Steady Move!" מלמדת את הילדים כיצד לנוע בצורה נכונה, ועוזרת להם לפתח קואורדינציה, גמישות, סיבולת וכוח. יסודות של טכניקות הנשימה הנכונה, שיווי-המשקל וההרפיה נלמדים ומחוזקים באמצעות פעילויות מהנות ונמרצות, אשר פותחו על בסיס פעילויות הלקוחות מיוגה, ריקוד ואמנויות לחימה.