שאלות נפוצות

1. מהם יעדי תוכנית ההעשרה "Ready Steady Move!"?

ללמד ילדים בני 3 עד 7 כיצד להשתמש בגופם בצורה נכונה, לפתח את גמישותם, את הקואורדינציה שלהם ואת חוזקם הגופני ככלל, ובה-בעת לגרותם ללמוד שפה חדשה. הפעילויות פותחו במיוחד במטרה לאמן את הגוף הצעיר של הילדים ובו-זמנית לגרות את מוחם כדי להשיג למידה טובה יותר, הבנה טובה יותר, ויכולת לקלוט ולזכור שפה חדשה. באמצעות פעילות פיזית – אשר כשלעצמה יש לה חשיבות רבה לבריאותם של הילדים – השיעורים עוזרים לאמן את מוחם של הילדים ללימוד שירים, ביטויים ומילים באנגלית. המוטו שלנו הוא – "גוף פעיל הוא גוף לומד".

2. כיצד יכולה פעילות תנועתית לעזור לילדים ללמוד שפה נוספת?

ילדים לומדים טוב יותר תוך כדי פעילות גופנית. התנועה מגבירה את פעילות מחזור הדם, ובאופן זה משפרת את העברת החמצן, המים והגלוקוזה אל המוח. פעילויות התוכנית "Ready Steady Move!" משפרות את היכולות ההכרתיות באמצעות פעילויות תנועה מיוחדות, המפתחות את שילוב תפקודי המוח הימני והמוח השמאלי, לשם השגת למידה מיטבית של שפות חדשות.

3. מהי משמעותו של הביטוי "החיבור בין מוח לגוף"?

אלמנטים פיזיים, חברתיים, רגשיים והכרתיים אינם מתפתחים באופן נפרד. מוחותיהם של הילדים אינם מבחינים בין חשיבה, רגשות, תנועה ולמידה – כל אלה קשורים זה לזה. הפעילויות של תוכנית ההעשרה "Ready Steady Move!" כוללות תנועות המאמנות במקביל את הגוף ואת המוח, לשם השגת בריאות טובה ויכולת לימוד משופרת.

4. במה שונות הפעילות של "Ready Steady Move!" מפעילות משחקית רגילה?

הפעילויות הכלולות בתוכנית "Ready Steady Move!" פותחו במיוחד במטרה לאמן בעת ובעונה אחת את מיומנויותיהם ההכרתיות, הרגשיות, החברתיות, הלשוניות והפיזיות של הילדים. חשוב לעשות זאת, במיוחד מכיוון שילדים צעירים מבלים כיום זמן רב בפעילויות פסיביות מדי, כגון צפייה בטלוויזיה או משחקי מחשב.

הפעילויות הלשוניות והתנועתיות של "Ready Steady Move!" בונות את ביטחונם העצמי של הילדים, ומעניקות להם תחושה של הצלחה. עובדה זו הופכת את הלמידה לחוויה חיובית התורמת ליכולתם העתידית של הילדים ללמוד שפות, ובה-בעת מחדירה בהם אהבה לפעילות גופנית.

5. באיזה אופן אתם מכשירים את המורים של "Ready Steady Move!"?

המורים שלנו הם מומחים מוסמכים בתחום התנועה או בתחום שווה-ערך (לדוגמה, רקדנים או מורים לקרטה). כדי לקבל הסמכה כמורים של "Ready Steady Move!" עליהם להשתתף בתוכנית מקיפה להכשרת מורים, הנמשכת יומיים-שלושה, ובמהלכה הם לומדים אודות שיטות הלימוד וחומרי הלימוד שלנו. עליהם להיות מסוגלים לעבוד היטב עם ילדים, להיות גאים בכך שהם עוזרים להם להגיע למלוא הפוטנציאל שלהם, ולאהוב לעשות זאת. אם אתה מעוניין לעבור הכשרה כדי להיות מורה של "Ready Steady Move!",
אנא צור עמנו קשר ב-: info

6. איך אני יכול להביא את "Ready Steady Move!" לגן הילדים או בית הספר שלנו?

אם "Ready Steady Move!" עדיין לא הגיע לאזור מגוריך, אנא צור קשר עם מחלקת תמיכת הלקוחות שלנו, ב:
support. אם אתה מעוניין בקריירה מְסַפקת ומשתלמת – בדוק את האפשרות להפוך לזכיין אזורי של "Ready Steady Move!"