לומדים אנגלית עם הופ! - הודעה לעיתונות 26-4-2009

ערוץ הופ! חתם על הסכם שיתוף פעולה עם קבוצת הלן דורון להפקה ושידור סדרות טלוויזיה
שיקנו יסודות ראשוניים של אנגלית לגילאי הגן


hopערוץ הופ!, הערוץ הפופולרי לילדי גיל הגן, מוסיף למגוון תוכניות ההעשרה שהוא משדר שתי סדרות שיקנו את יסודות השפה האנגלית לילדים. לצורך כך, חתם הופ! בימים אילו על הסכם שיתוף פעולה עם קבוצת הלן דורון, המובילה בלימוד אנגלית לגיל הרך. הערוץ יפיק בשיתוף עם קבוצת הלן דורון לחינוך שתי סדרות חדשות: אחת המיועדת להקנות לצופים מושגי יסוד באנגלית באופן חוויתי ומהנה בסדרה בשם Polly The Collie והשנייה תורמת להתפתחות הילד עם דגש על תנועה בסדרה בשם Ready Steady HOP .
"אנו רואים בטלוויזיה כלי להפצת מסרים חינוכיים ממדרגה ראשונה החוצה מעמדות ומעניק הזדמנות שווה לילדים ומשפחות מכל שכבות האוכלוסייה ובכל הארץ. עובדה זו מניעה אותנו להפיק ולשדר עוד ועוד תכנים מעשירים בנוסף לתכני לימוד עברית, הכנה לכיתה א', חשבון וכו' המשודרים כבר בהופ!. אל כל אילו יתווספו גם תכנים שיאפשרו לצופים לרכוש מושגי יסוד ראשוניים באנגלית. אנחנו לא מתיימרים ללמד אנגלית, אבל אנחנו בהחלט רואים ערך בחשיפת הילדים למושגי יסוד ולצליל השפה האנגלית ומשוכנעים שזה ישמש אותם בשלב מאוחר יותר בחייהם ".
(תמיר פאול, מנכ"ל משותף ערוץ הופ!)

אודות:
ערוץ הופ! הינו ערוץ ישראלי מקורי מוביל, המיועד כולו לילדים בגילאי 2-8 ומשדר מדי יום בין השעות: 05:00 ל - 20:00 הערוץ משודר בחבילת הבסיס של כל חברות הכבלים והלווין ומגיע לכ- 1,400,000 בתי אב בישראל. זהו הערוץ היחיד בישראל המעניק לילדים בגיל הרך את כל האפשרויות ללמוד, להבין, ליהנות והחשוב מכל- להתפתח בידיים טובות, באמצעות תוכניות חינוכיות מובחרת מהארץ ומהעולם עם דגש על הפעלה יצירתית לילדים, ועם הרבה כבוד לתרבות הישראלית ולמסורת היהודית.

.